Home Ferizaj Gjendet i vdekur në rrugë një burrë në Ferizaj

Gjendet i vdekur në rrugë një burrë në Ferizaj

by 05
0 comment

Është gjetur në rrugë një burrë pa shenja jete.

Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:15 në Ferizaj.

Sipas raportit të policisë, pas konstatimit të ekipit mjekësor për vdekjen e tij, trupi i viktimës është dërguar për obduksion me urdhër të prokurorit./kallxo/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]