Home FerizajArt & Kulturë Getinjo: Unë isha i suksesshëm kur bota ishte në rregull dhe njerëzit kishin më shumë fytyrë

Getinjo: Unë isha i suksesshëm kur bota ishte në rregull dhe njerëzit kishin më shumë fytyrë

by 05
0 comment

Reperi i mirënjohur, Getinjo ka ardhur me një projekt të ri muzikor.

Artisti nga Ferizaj ka lansuar këngën me titullin “God” të cilën e solli të shoqëruar me një videoklip bardhë dhe zi.

Ndonëse kënga u mirëprit nga fansat e tij pak kohë pas publikimit, reperi bëri një reagim përmes llogarisë së tij në Instagram.

Fillimisht ai falënderoi të gjitha ata që pritën mirë projektin e tij të ri, por më pas Getoar Aliu (emri i plotë) më pas tha se ai ka ishte më i suksesshëm kur sipas tij bota ishte ‘në rregull dhe muzika e mirë’.

Tutje, Getinjo tha se nuk po punon më shumë për muzikën pasi nuk është koha, por do të rikthehet fuqishëm.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]