Home Ferizaj Getinjo pjesë e BBV Kosova? Flet reperi

Getinjo pjesë e BBV Kosova? Flet reperi

by 05
0 comment

Reperi i njohur Getinjo ka reaguar lidhur me lajmet të cilat po qarkullojnë se ai do të jetë pjesë e spektaklit Big Brother Vip Kosova.

Ai ka demantuar lajmet ne të cilat kanë shkruar se Getinjo do të jetë banor i shtëpisë së BBv-së.

“Dmth ju po e dini e une spo e di”, ka shkruar reperi në Instastory.

Big Brother Vip Kosova do të fillojë transmetimin më 5 dhjetor. Në këtë spektakël do të marrin pjesë emra të njohur të estradës shqiptare.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]