Home FerizajArt & Kulturë Getinjo për këngën e Mozzik: Kam qarë si fëmijë

Getinjo për këngën e Mozzik: Kam qarë si fëmijë

by 05
0 comment

Mozzik ka publikuar këngën më të fundit të titulluar “Të dua”, një dedikim për vajzën e tij, Hanën.

Lidhur me tekstin prekës të këngës, ka reaguar edhe vëllai i reperit.

Rep-artisti Getinjo shkruan se ka qarë si fëmijë me këngën e Mozzik.

“Si fëmijë kam qarë. Inshallah të shoh më të lumturin në botë, vëllai im. Se zemër më të mirë dhe të pastër se ti as unë vetë s’e kam. Të dua!”, shkroi Getinjo në Instagram.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]