Home Ferizaj Forcat serbe bartin artileri të rëndë ushtarake pranë kufirit me Kosovën (VIDEO)

Forcat serbe bartin artileri të rëndë ushtarake pranë kufirit me Kosovën (VIDEO)

by 05
0 comment

Në mëngjesin e sotëm, forcat ushtarake serbe janë vërejtur duke bartur artileri të rëndë pranë kufirit me Kosovën.

Një lexues [emër i njohur për redaksinë e Klan Kosova] ka dërguar video nga vendi i ngjarjes, ku mund të vërehen kamionë ushtarakë të Serbisë të ngarkuar me topa ushtarakë.

Sipas këtij lexuesi, videot në fjalë i ka xhiruar 20 kilometra larg kufirit në Merdar./klankosova/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]