Home Rajon & Botë Fluturojnë çmimet edhe në Durrës, një hamburger 8 euro, plazhet bosh / FOTO

Fluturojnë çmimet edhe në Durrës, një hamburger 8 euro, plazhet bosh / FOTO

by 05
0 comment

Çmime të larta po vazhdojnë të raportohen nëpër bregdetin shqiptar nga pushuesit kosovarë.

Kështu ka ndodhur edhe në Durrës, ku një pushues nga Kosova ka raportuar në “Zeri.info” se ka paguar 950 lekë apo, 8.11 euro për një hamburger në Durrës.

Sipas tij, plazhi në Qerret ku është duke kaluar pushimet, është i boshatisur si asnjëherë e që për këtë fajëson abuzimet me çmimet e larta.

Për këtë ai ka ofruar edhe fotografi si dëshmi ku shezllonet duken pa pushues./Zëri

Image


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]