Home Lajme Flasin mërgimtarët: Pse kurbeti nuk është parajsë? (VIDEO) 

Flasin mërgimtarët: Pse kurbeti nuk është parajsë? (VIDEO) 

by 05
0 comment

Çdo ditë e më shumë mërgimtarët po i bashkon mendimi që kurbeti nuk është një botë me lule e pa gajle.

Nuk është vend që në momentin që të shkosh atje të presin më të mirat e botës.

Në “Ora shtatë” në Klan Kosova u trajtua tema “Pse kurbeti nuk është parajsë?”, ku shumë bashkatdhetarë patën mundësinë të shprehnin mendimet e tyre për këtë çështje.

Njëri nga ta madje tha se “Kurbeti s’është parajsë, por ferr”.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]