Home FerizajArt & Kulturë Ferizajasja Loredana shfaqet në ‘billboardin’ e Times Square në New York

Ferizajasja Loredana shfaqet në ‘billboardin’ e Times Square në New York

by 05
0 comment

Reperja e njohur nga Ferizaj, Loredana është kthyer në një prej emrave më të njohur në tregu e muzikës.

Një sukses të radhës, reperja shqiptaro-gjermane e ka arritur edhe së fundmi duke u shfaqur në ‘billboardin’ gjigant të Time Square në New York.

Fotografia e saj në sheshin e qytetit amerikan u publikua nga Spotify, ndërsa u ripostua edhe nga vet reperja në llogarinë e saj në Instagram.

Ndërkohë, theksojmë që reperja që jeton dhe vepron në Zvicër gjatë kësaj periudhe Loredana ka qenë e angazhuar me mbrëmje muzikore në Kosovë.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]