Home Ferizaj Ferizajasi Ylber Ramadani prezantohet te Aberdeeni

Ferizajasi Ylber Ramadani prezantohet te Aberdeeni

by 05
0 comment

Mesfushori shqiptar, Ylber Ramadani, është lojtari më i ri i Aberdeenit.

26-vjeçari është prezantuar sot te klubi skocez. Ai gjithashtu ka nisur edhe me stërvitjet, shkruan Gazeta Express.

Ramadani me Aberdeenin ka nënshkruar kontratë të vlefshme deri më 2025.

Anëtari i Kombëtares shqiptare së fundi ishte pjesë MTK Budapestit.

Ferizajasi më herët ka luajtur edhe te Velje në Danimarkë, si dhe te Partizani në Shqipëri.

Ylber Ramadani karrierën e ka nisur te Ferizaj, derisa në Kosovë ka luajtur edhe te Prishtina e Drita. /Gazeta Express/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]