Home Ferizaj Ferizajasi dëmton tri automjete zyrtare me mjet të fortë, arrestohet

Ferizajasi dëmton tri automjete zyrtare me mjet të fortë, arrestohet

by 05
0 comment

Një burrë nga Ferizaj është arrestuar pasi i njëjti ka dëmtuar tri automjete zyrtare me një mjet të fortë.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti nën hetime.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]