Home Ferizaj Ferizajasi arrestohet pasi e sulmoi fizikisht të dashurën e tij

Ferizajasi arrestohet pasi e sulmoi fizikisht të dashurën e tij

by 05
0 comment

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person, nën dyshimin se e ka sulmuar fizikisht të dashurën e tij.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Enver Topalli” në Ferizaj, dje rreth orës 11:30.

“Është arrestuar i dyshuari pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht të dashurën e tij duke i shkaktuar lëndime trupore”, thuhetnë raporton policor.

Sipas PK-së, viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]