Home FERIZAJ

FERIZAJ

by 05

Një veturë është përfshirë nga flakët para pak minutash në …

Një numër i shkollave në komunat e Kosovës kanë vendosur të ndërpresin grevën, duke mos …

Në Ferizaj, sonte fillon edicioni i 52-të i Festivalit të Teatrove. Për shtatë net sa …

by 05

Kosova ka arritur të identifikojë rreth 30 raste kur Serbia ka bërë një fushatë për çnjohje të pavarësisë në vende të ndryshme, …

by 05

I paralajmëruar si një zbulim që do të thyejë varësinë e industrisë së gjelbër nga Kina, një depozitë e sapo zbuluar e …

Wellness

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]