Home Ferizaj FERIZAJ/ Zhduket një vajzë e mitur!

FERIZAJ/ Zhduket një vajzë e mitur!

by 05
0 comment

Një vajzë e mitur nga Ferizaj është zhdukur dje.

Rastin në polici e ka raportuar babai i saj duke thënë se vajza ka dalë nga shtëpia dhe se nuk dihet vendndodhja e saj.

Rasti është duke vazhduar të hetohet nga policia.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]