Home Ferizaj FERIZAJ/ Zhduket një person!

FERIZAJ/ Zhduket një person!

by 05
0 comment

Një person është zhdukur në Ferizaj.

Rastin në Polici e ka raportuar vëllai i tij.

Sipas tij, viktima është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

“Rr. Bajram Sylejmani, Ferizaj 04.11.2022 – 17:20. Ankuesi mashkull  kosovar ka raportuar se vëllai i tij mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Rasti nën hetime”, thuhet në raport./Front Online


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]