Home Ferizaj FERIZAJ/ Zhduket një person

FERIZAJ/ Zhduket një person

by 05
0 comment

Dy raste të zhdukjes janë raportuar brenda 24 orëve në Policinë e Kosovës.

Rasti i parë ka ndodhur në Fushë Kosovë, ku ankuesja femër kosovare ka informuar se mbesa e saj e mitur viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti është duke u hetuar.

Kurse rasti tjetër ka ndodhur në Ferizaj. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se djali i tij viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar. /Telegrafi/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]