Home Ferizaj FERIZAJ/ Zhduket një grua, del nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj

FERIZAJ/ Zhduket një grua, del nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj

by 05
0 comment

Policia e Kosovës ka njoftuar se më 3 shtator në Ferizaj, një grua ka dal nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Sipas policisë ankuesi e ka paraqitur rastin në polici më 4 shtator.

“Ankuesi mashkull kosovar me 04.09.2022 ka raportuar se viktima femër kosovare me datën e cekur, ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj”- thuhet në njoftimin 24 orësh të policisë.

Policia ka bërë me dije se njësitet policore janë duke hetuar rastin.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]