Home FerizajEkonomi FERIZAJ/ Vendet që mbesin pa rrymë këtë të diel!

FERIZAJ/ Vendet që mbesin pa rrymë këtë të diel!

by 05
0 comment

Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet:

28.08.2022

Punime nga palët e treta

Ferizaj

1.

Nga TS 35/10kV Ferizaj II do të ndërprehet:

TS 10/04 kV TS afer Permendores ”D. Islami” (kodi: 40041001200) prej orës 09:00-12:00.

Vendet: Armani, TS afer Permendores ”D. Islami”.

Arsyeja: Punet që duhet të kryhen sipas PEE dhe projektit tp aprovuar.

Ferizaj

1.

Nga NS 35/10 kV Shtime do të ndërprehet:

LP 10kV Koshare (kodi: 41046005) nga ora 10:00 – 15:00.

Vendet: Fshatrat: Gllavicë, Koshare, Lagjja e Salihajve (Poredime) (një pjesë) dhe Lubovci.

Arsyeja: Mirembajtje preventive.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]