Home Ferizaj FERIZAJ/ Vdes një grua në Qendrën e Shëndetit Mendor

FERIZAJ/ Vdes një grua në Qendrën e Shëndetit Mendor

by 05
0 comment

Një grua ka vdekur të mërkurën në Qendrën e Shëndetit Mendor në Ferizaj, e njohur ndryshe edhe si Shtëpia Integruese.

Sipas policisë pacientes i është keqësuar gjendja dhe ka vdekur.

“Është raportuar se një pacienteje femër në shtëpinë Integruese, i është keqësuar gjendja dhe ka vdekur. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës./rtklive/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]