Home Ferizaj FERIZAJ/ Turne me mërgatën do mbahet në Prelez të Muhaxhirëve

FERIZAJ/ Turne me mërgatën do mbahet në Prelez të Muhaxhirëve

by 05
0 comment

Për herë të parë këtë vit organizojmë turne për nder të tanë si dhe ish-kampionëve tanë Milazim Ferati & Elmi Shabiut nga fshati ynë më datat 30 dhe 31 korrik 2022 në fushën e sportit tonë Prelez i Muhaxherëve thuhet në njoftimin e ndarë nga Stadiumi Daut Vranovci.

Turneu për nder të mërgimtareve do të zgjasë 2 ditë me radhë, dhe do të zhvillohet më datat 30 dhe 31 korrik 2022 në fushën e sportit në fshatin Prelez i Muhaxherëve.

Paraqitja e ekipeve do të filloj më datë 10.07.2022 deri më 28.07.2022 dhe duhet të behët paraprakisht në këtë numër 044386832 ose 045 228-881.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]