Home Ferizaj FERIZAJ/ Tre të dyshuar e rrahin një person dhe ia marrin 300 euro

FERIZAJ/ Tre të dyshuar e rrahin një person dhe ia marrin 300 euro

by 05
0 comment

Një person nga Ferizaji ka raportuar se tre të dyshuar e kanë futur në veturë dhe e kanë rrahur.

Siç njoftohet ata më pas i kanë marr një shumë parash prej 327 euro dhe  pastaj e kanë liruar.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa nuk raportohet për të arrestuar.

“Rr. Vëllezërit Gërvalla, Ferizaj 20.09.2022 – 11:40. Me 21.09.2022 viktima mashkull kosovar ka raportuar se tre të dyshuar meshkuj  kosovarë e kanë futur në veturë dhe dërguar në një vend të panjohur dhe e kanë rrahur, ku më pas i kanë marr një shumë parash prej 327 € dhe  pastaj e kanë lirua”, thuhet në raportin 24-orësh.

Rasti është në procedurë hetimore.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]