Home Ferizaj Ferizaj Tour projektuar nga një grup i nxënësve të shkollave të mesme!

Ferizaj Tour projektuar nga një grup i nxënësve të shkollave të mesme!

by 05
0 comment

Të rinjtë ferizajas Nektar Halili, Florian Siqani dhe Nart Braha duke qenë nxënës të shkollës së mesme kanë ideuar nismën për masivizimin e turizmit në Ferizaj.

Ata kanë krijuar platformën ‘Ferizaj Tour’. transmeton Zeropese.com. Ferizaj TOUR është faqe që promovon turizmin dhe iu informon për vendet më të frekuentuara dhe më të bukura ne qytetin e Ferizajt.

Treshja e te rinjve jane takuar dhe me kreun e Ferizajt Agim Aliu. Z. Aliu theksoi se “Të rinjtë, Nektar rrrHalili, Florian Siqani dhe Nart Braha, kanë idenë, energjinë e vizionin e zhvillimit vetanak por me kontribut edhe për shoqërinë, bazuar në përparësitë që ofron zhvillimi teknologjik”, ai falenderoi për punën dhe përkushtimin duke ofruar mbështetjen e tij në zhvillimin e këtij projekti i cili promovon turizmin./zeropese.com


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]