Home Ferizaj FERIZAJ/ Sot në Saraishtë  bëhet varrimi i të riut që vdiq dje!

FERIZAJ/ Sot në Saraishtë  bëhet varrimi i të riut që vdiq dje!

by 05
0 comment

Familja Osmani përmes një njoftimi në facebook të bërë nga Elbasan Osmani vëllai i të ndjerit Dardan Osmani ka njoftuar se varrimi i Dardanit bëhet sot nga ora 14:00 në varrezat e lagjes Saraishtë.

Ky është njoftimi i plotë:

Të nderuar miq e familjarë

Ju njoftojmë që varrimi i vëllaut tonë Dardan (Azman) Osmani (20.06.1992-27.07.2022) bëhet sot, më datë 28 korrik 2022 (e enjte), nga ora 14:00, tek varrezat në Saraishtë (Lagjja Saraj), Ferizaj.

Me nderim, familja Osmani!


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]