Home Ferizaj FERIZAJ/ Raportohet e zhdukur një grua 

FERIZAJ/ Raportohet e zhdukur një grua 

by 05
0 comment

Një grua është raportuar e zhdukur në Ferizaj.

Sipas policisë, ajo kishte dalë të dielën nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti është duke u hetuar.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]