Home Ferizaj FERIZAJ/ Raportohen në polici dy sulme të ngacmimit seksual

FERIZAJ/ Raportohen në polici dy sulme të ngacmimit seksual

by 05
0 comment

Policia e Kosovës ka njoftuar për dy raste të ngacmimit seksual në Ferizaj.

Më dy nëntor sipas policisë është arrestuar i dyshuari shtetas i Afganistanit, pasi që ka ngacmuar seksualisht një grua shtetase e Afganistanit.

Sipas policisë me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Ndërkaq, më 3 nëntor, ka pasur edhe një raportim të ngacmimit seksual ku rasti është duke u hetuar.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se është ngacmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar. Lidhur me rastin i dyshuari është intervistuar, rasti nën hetime” – thuhet në raportin e policisë.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]