Home Ferizaj FERIZAJ/ Punime të domosdoshme, KEDS njofton për vendet ku do të ketë ndërprerje të rrymës nesër

FERIZAJ/ Punime të domosdoshme, KEDS njofton për vendet ku do të ketë ndërprerje të rrymës nesër

by 05
0 comment

Kompania KEDS ka njoftuar se për shkak të punimeve të domosdoshme për siguri të sistemit dhe punimeve në projekte investive, nesër dhe pasnesër në disa lokalitete do të ketë ndërprerje të rrymës.

Dalja 10 kV Varoshi  (kodi: 40042005) prej orës 09:00 deri në ora 14:00

Vendet: Fshatrat: Elezaj (një pjesë), Gërlicë (një pjesë), Greme, Çardak-Kaçaniku i Vjetër (një pjesë), Magj. Ferizaj-Kaçanik (një pjesë), Rakaj dhe Varosh.

Arsyeja: Mirembajtje preventive.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]