Home FerizajArt & Kulturë FERIZAJ/ Promovohet libri ‘Melodi për piano dhe violinë’

FERIZAJ/ Promovohet libri ‘Melodi për piano dhe violinë’

by 05
0 comment

Mbrëmë në sallën e Galerisë së Arteve, u promovua libri muzikor “Melodi për piano dhe violinë” nga autori i vogël Leon Tairi dhe u mbajt një koncert në piano e violinë.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]