Home Ferizaj FERIZAJ/ Prej pesë ditësh raportohet i zhdukur një i mitur

FERIZAJ/ Prej pesë ditësh raportohet i zhdukur një i mitur

by 05
0 comment

Një i mitur raportohet si i zhdukur që prej 19 nëntorit, nga fshati Dubravë i Ferizajt.

Nëna e tij e ka paraqitur rastin në Policinë e Kosovës dhe policia ka nisur hetimin.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se djali i saj i mitur, më 19.11.2022 ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Njësitë policore janë duke e hetuar rastin”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]