Home Ferizaj FERIZAJ/ Policia arreston një burrë pasi gjuajti me armë gjatë një ahengu

FERIZAJ/ Policia arreston një burrë pasi gjuajti me armë gjatë një ahengu

by 05
0 comment

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë në Ferizaj, pasi që i njëjti dyshohet se gjatë një ahengu familjar ka gjuajtur me armë zjarri në ajër.

Sipas policisë rasti ka ndodhur në rrugën “Agim Bajrami”, të hënën në mbrëmje.

Tutje policia sqaron se në vendngjarje kanë gjetur dhe konfiskuar një revole.

Sipas policisë me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe  rasti shkon në procedurë të rregullt.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]