Home Ferizaj FERIZAJ/ Pamje nga vendi ku ndodhi vetaksidenti me fatalitet, në Bibaj

FERIZAJ/ Pamje nga vendi ku ndodhi vetaksidenti me fatalitet, në Bibaj

by 05
0 comment

Një aksident trafiku ka përfunduar me fatalitet në Bibaj të Ferizajt, në austradën “Arbën Xhaferi”.

Indeksonline raporton se bëhet fjalë për vetaksident, teksa është identifikuar një viktimë.

Indeksonline ju sjell pamje nga vendi i ngjarjes./IndeksOnline/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]