Home Ferizaj FERIZAJ/ Pa rrymë mbesin këto fshatra

FERIZAJ/ Pa rrymë mbesin këto fshatra

by 05
0 comment

Kompania KEDS ka njoftuar se për shkak të punimeve të domosdoshme për siguri të sistemit dhe punimeve në projekte investive, në disa lokalitete do të ketë ndërprerje të rrymës.

24.11.2022

Ferizaj

1.

Nga TS 35/10kV Ferizaj III do të ndërprehet:

Dalja 10 [kV] Varoshi (kodi: 40042005) prej orës 09:00 deri në ora 14:00

Vendet: Varoshi, Gërlica, Rakaj, Topojan dhe bizniset private.

Arsyeja: Mirëmbajtje preventive.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]