Home Ferizaj FERIZAJ/ Një person pëson lëndime nga substancat kimike

FERIZAJ/ Një person pëson lëndime nga substancat kimike

by 05
0 comment

Një person në fshatin Komogllavë të Ferizajt ka pësuar lëndime në pjesën e fytyrës pasi ka rënë në kontakt më disa substanca kimike.

Sipas Policisë, ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19:40 përderisa viktima ishte duke punuar.

Viktima është dërguar fillimisht në emergjencën e Ferizajt e më pas në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për tretman të mëtutjeshëm mjekësor, ka njoftuar PK.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]