Home Ferizaj FERIZAJ/ Një i lënduar në vendin e punës

FERIZAJ/ Një i lënduar në vendin e punës

by 05
0 comment

Policia e Kosovës ka njoftuar se është raportuar se gjatë ditës së djeshme një burrë është lënduar në vendin e punës.

Sipas njoftimit të Policisë, ai është lënduar në një makinë gjersa ka qenë duke punuar në fabrikë.

“Raportohet se viktima gjersa ka qenë duke punuar në fabrikë aksidentalisht është lënduar në një makinë” – thuhet në njoftimin e Policisë.

Tutje është thënë se viktima është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]