Home Ferizaj FERIZAJ/ Një burrë është arrestuar për dhunë në familje

FERIZAJ/ Një burrë është arrestuar për dhunë në familje

by 05
0 comment

 Në Ferizaj një burrë është arrestuar për dhunë në familje. Sipas Policisë i dyshuari është arrestuar pasi pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht një burrë.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. 


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]