Home FerizajEkonomi FERIZAJ/ Në këto vende nuk do të ketë rrymë për shkak të punimeve

FERIZAJ/ Në këto vende nuk do të ketë rrymë për shkak të punimeve

by 05
0 comment

KEDS njofton se do të ketë ndërprerje të rrymës në disa rajone për shkak të punimeve në rrjet.

Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet:

23.08.2022

Ferizaj

1.

Nga TS 35/10kV Ferizaj II do të ndërprehet:

TS 10/04 kV TS afer Permendores ”D. Islami” (kodi: 40041001200) prej ores 09:00 deri në ora 12:00

Vendet: Armani, TS afer Permendores ”D. Islami”

Arsyeja: punet qe duhet te kryhen sipas PEE dhe Projektit te aprovuar


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]