Home Ferizaj FERIZAJ/ Në gjendje të dehur e largon nga shtëpia një femër dhe e demolon shtëpinë

FERIZAJ/ Në gjendje të dehur e largon nga shtëpia një femër dhe e demolon shtëpinë

by 05
0 comment

Një person në gjendje të dehur e ka demoluar shtëpinë e tij.

Pos kësaj e ka larguar nga shtëpia një femër nga shtëpia, në raportin e policisë nuk tregohet se çfarë e kishte burri atë femër të cilën e dëboi nga shtëpia.

Rasti ka ndodhur në Ferizaj, të dielën pas orës 12 të natës.

Lidhur me rastin i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.  /Express


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]