Home Ferizaj Ferizaj mund të diskualifikohet nga Kupa e Kosovës – kjo është arsyeja

Ferizaj mund të diskualifikohet nga Kupa e Kosovës – kjo është arsyeja

by 05
0 comment

FC Ferizaj mund të humb ndeshjen me rezultat zyrtar 3-0 kundër Beharit në kuadër të Kupës së Kosovës.

E siç merr vesh “Livesport”, mesfushori i Ferizajt, Edon Sadriu ishte i ndëshkuar me dy karton të verdhë gjatë edicionit të shkuar të Kupës.

Të parin në ndeshjen për Kupë të Kosovës kundër Prishtinës dhe atë në finale kundër Dritës. Burime të “Livesport”, bëjnë më dije se KF Behari veç ka përgatitur ankesën për këtë gjë.

Kujtojmë që Edon Sadriu edicionin e kaluar ishte pjesë e KF Llapit./insajderi


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]