Home Ferizaj FERIZAJ/ Lëndohet në vendin e punës, dërgohet në QKUK

FERIZAJ/ Lëndohet në vendin e punës, dërgohet në QKUK

by 05
0 comment

Një person është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), pasi ka pësuar lëndime trupore.

Ai është lënduar të martën në vendin e punës në Ferizaj.

Viktima është jashtë rrezikut për jetë, ka thënë mjeku.

Siç raporton Policia në raportin njëzetekatër orësh rasti është duke u hetuar. /Express


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]