Home Ferizaj Ferizaj komenton rezultatet e veta: Kur fati të kthen shpinën

Ferizaj komenton rezultatet e veta: Kur fati të kthen shpinën

by 05
0 comment

Ferizaj ka komentuar rezultatet e veta në këtë edicion të Superligës. Klubi nga qyteti me të njëjtin emër ka thënë se deri më tash nuk kanë pasur fat.

“Kur fati të kthen shpinën, Ndeshja e xhiros së fundit ishte vetëm njëri nga shembujt se sa pak fat kanë pasur këtë edicion këta lojtarë. Ndeshje të shumta ku i kemi shkelur kundërshtarët me lojë e ritëm, por në fund nuk po e kemi fatin të mbyllim ndeshjet me fitore. Ne do vazhdojmë përpara, duke e ngritur nivelin e angazhimit dhe duke synuar të japim 101% nga vetja. Forca FC Ferizaj”, ka shkruar faqja e klubit në Facebook. 

Ferizaj gjendet në fund të tabelës në Superligë./rtklive/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]