Home Ferizaj FERIZAJ/ Ia largoi orenditë nga shtëpia, arrestohet i dyshuari

FERIZAJ/ Ia largoi orenditë nga shtëpia, arrestohet i dyshuari

by 05
0 comment

Policia e Kosovës ka njoftuar për ankesën e një gruaje se një i dyshuar i ka larguar nga shtëpia orenditë dhe gjësendet e saj.

Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në rrugën “Mujë Krasniqi” në Ferizaj më 15 gusht.

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se i dyshuari mashkull kosovar nga shtëpia i ka larguar orenditë dhe gjësendet e saj” – thuhet në njoftim.

Lidhur me rastin policia ka njoftuar se i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]