Home Ferizaj FERIZAJ/ Gruaja braktisi 3 fëmijët dhe burrin për një burrë tjetër, policia hapi rast!

FERIZAJ/ Gruaja braktisi 3 fëmijët dhe burrin për një burrë tjetër, policia hapi rast!

by 05
0 comment

Një grua në Ferizaj është intervistuar, pasi dyshohet ta ketë kryer veprën “keqtrajtim apo braktisje e fëmijëve”.

Sipas policisë ajo dyshohet se ka dalë nga shtëpia duke lënë bashkëshortin dhe tre fëmijët e saj, për të bashkëjetuar me dikë tjetër.

“Ferizaj 03.09.2022 – 11:00. Më 05.09.2022 është intervistuar e dyshuara femër kosovare nën dyshimin se me datën e lartcekur kishte dalë nga shtëpia dhe kishte lënë bashkëshortin dhe tre fëmijët e saj dhe kishte shkuar te një person tjetër, me të cilin kishte filluar bashkëjetesë” , thuhet në njoftim.

Rasti është në procedurë hetimore.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]