Home Ferizaj FERIZAJ/ Grabitje me armë në një pompë derivatesh

FERIZAJ/ Grabitje me armë në një pompë derivatesh

by 05
0 comment

Janë grabitur rreth 2,800 euro në një pompë derivatesh në fshatin Gërlicë të Ferizajt, nën kërcënimin e armës.

Shumën e parave që janë vjedhur, e ka konfirmuar për KALLXO.com, zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli.

Kurse, sipas raportit 24-orësh të Policisë, rasti ka ndodhur mbrëmë në orën 23:34.

Policia është informuar nga dy punëtorë të pompës të cilët kanë treguar se i dyshuari më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Policia e Kosovës pas daljes në vendin e ngjarjes ka raportuar se nuk ka të lënduar dhe rasti është duke u hetuar./kallxo/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]