Home Ferizaj FERIZAJ/ Goditi vajzën e tij me shuplakë, arrestohet babai

FERIZAJ/ Goditi vajzën e tij me shuplakë, arrestohet babai

by 05
0 comment

Një burrë nga Ferizaj është arrestuar pasi ka goditur me shuplakë vajzën e tij të mitur.

Sipas policisë, viktima ka marr trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur me 24 tetor rreth orës 19:43.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]