Home Ferizaj FERIZAJ/ Gjendet i vdekur një burrë 

FERIZAJ/ Gjendet i vdekur një burrë 

by 05
0 comment

Është gjetur pa shenja jete një person në shtëpinë e tij.

Viktima, mashkull kosovar, u gjet i vdekur në shtëpinë e tij në Ferizaj, dje rreth orës 14:30.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet relevante policore si dhe mjeku kujdestar, ku ka konstatuar vdekjen e tij” thuhet në njoftimin e policisë.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore, për obduksion.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]