Home Ferizaj FERIZAJ/ Dyshohet se shkaktoi aksident dhe iku, tre persona rrahin një person

FERIZAJ/ Dyshohet se shkaktoi aksident dhe iku, tre persona rrahin një person

by 05
0 comment

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se janë arrestuar katër të dyshuar prej tyre tre shtetas të Kosovës dhe një shtetas i Maqedonisë së Veriut.

Sipas raportit policor, të dyshuarit kosovarë e kishin sulmuar fizikisht shtetasin maqedonas në Ferizaj.

E deri të sulmi dyshohet se erdhi si shkak i një aksident trafiku që ka ndodhur në mes tyre, të cilin thuhet se e kishte shkaktuar shtetasi i Maqedonisë së Veriut dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

I dyshuari i sulmuar ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit të  dyshuarit janë dërguar në mbajtje për 48 orë.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]