Home Ferizaj FERIZAJ/ Dyshohet se inskenuan aksidente me vetura, arrestohen tre persona

FERIZAJ/ Dyshohet se inskenuan aksidente me vetura, arrestohen tre persona

by 05
0 comment

Policia e Kosovës ka njoftuar se, dje në Ferizaj, ka arrestuar tre të dyshuar pasi që të njëjtit në bashkëveprim kanë inskenuar qëllimisht aksidente me vetura. që të përfitojnë nga sigurimet.

“Janë arrestuat tre të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që të njëjtit në bashkëveprim kanë inskenuar qëllimisht aksidente me vetura që të përfitojnë nga sigurimet”, thuhet në raportin e zyrës për informim të PK-së.

Bëhet e ditur se, të arrestuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. /rtklive/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]