Home Ferizaj FERIZAJ/ Dyshohet se gënjeu policinë se ka qenë cak i grabitjeve, arrestohet një grua

FERIZAJ/ Dyshohet se gënjeu policinë se ka qenë cak i grabitjeve, arrestohet një grua

by 05
0 comment

Policia e Kosovës ka arrestuar një grua në Ferizaj, e cila dyshohet se ka deklaruar rrejshëm në Polici se ka qenë cak i grabitjeve nga persona të panjohur.

Madje sipas policisë, ajo dyshohet se këtë deklarim të rrejshëm e ka bërë duke thënë se ka qenë cak i grabitjeve disa herë.

Policia nuk ka dhënë më shumë detaje, por vetëm ka informuar që me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]