Home Ferizaj FERIZAJ/ Digjet fabrika

FERIZAJ/ Digjet fabrika

by 05
0 comment

Është përfshirë nga zjarri fabrika për përpunimin e filtrave në Ferizaj.

Rasti ka ndodhur dje rret6h orës 06:30, në fshatin Babush.

Sipas raportit policor, njësitet relevante kanë dalur në vendngjatrje, ndërsa njësiti i zjarrfikësve ka arritur të shuajë zjarrin.

Ankuesi ka deklaruar se vlera e dëmit është e madhe.

Fatmirësisht, nuk është raportuar për ndonjë të lënduar nga ky zjarr.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]