Home Ferizaj Ferizaj dhe Drenica ndajnë pikët

Ferizaj dhe Drenica ndajnë pikët

by 05
0 comment

Kanë përfunduar dy ndeshjet e sotme në Albi Mall Superligën e Kosovës që u zhvilluan në kuadër të javës së 14-të.

Malisheva ka shënuar fitore shumë më të lehtë sa është pritur ndaj trepçës ’89. Ekipi i Sami Sermaxhajt e ka mposhtur atë të Shpëtim Idrizit me rezultat të thellë 3:0.

Në takimin tjetër Ferizaj e Drenica kanë luajtur baras 1:1 duke e bërë kështu luftën për mbijetesë shumë më të vështirë.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]