Home Ferizaj FERIZAJ/ Burri shkon dhe e merr me dhunë ish-bashkëshorten në shtëpinë e familjes së saj

FERIZAJ/ Burri shkon dhe e merr me dhunë ish-bashkëshorten në shtëpinë e familjes së saj

by 05
0 comment

Një burrë në Ferizaj ka depërtuar me forcë në shtëpinë e familjes së ish-bashkëshortes së tij, duke e demoluar shtëpinë, dhe më pas duke marrë me dhunë ish-gruan, me të cilën ishte shkurorëzuar.

Burri më pas është larguar në drejtim të panjohur. Ankesën në polici e ka bërë nëna e gruas së grabitur.

I dyshuari po ashtu ka sulmuar fizikisht vëllain e mitur të ish-bashkëshortes.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së premtes, njofton polica, transmeton Klankosova.tv.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]