Home Ferizaj FERIZAJ/ Betohen ushtarët e rinj të FSK-së

FERIZAJ/ Betohen ushtarët e rinj të FSK-së

by 05
0 comment

Forcës së Sigurisë së Kosovës sot i janë shtuar ushtarë të rinj.

Ata e kanë kryer betimin e tyre pranë të pranishmëve sot në kazermën e Komandës dhe Doktrinës të FSK-së në Ferizaj.

Të pranishëm në ceremoni, sipas njoftimit të Ministrisë së Mbrojtjes kanë qenë ministri i kësaj ministrie, Armend Mehaj, zyrtarë të lartë të qeverisë së Republikës së Kosovës, gjeneralë dhe oficerë të lartë të FSK-së, familjarë dhe të ftuar të tjerë.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]